Rode Kruis Rijtour IJsselland
  • Home
  • Impressie & Uitslagen editie 2022
    • Startnummers 2022
  • Inschrijven 2022
    • Inschrijven deelnemers
    • Betalingsvoorwaarden
    • Aanmelden Nieuwsbrief
  • Deelnemers
    • Sportklasse Deelnemers
    • Tourklasse Deelnemers
    • Leisureklasse
    • Businessklasse Deelnemers
  • Over de Rijtour
    • Klassen
    • Vrijwaringsverklaring
    • Reglement
    • Programma
    • Locaties
    • Impressie rijtour, editie 2021
      • Uitslagen rijtour 2021
      • Startnummers 2021
      • Deelnemers 2021
  • Nieuws
    • Woord van Rally’sBcause
    • Leer kaart lezen op onze rallycursus kaart lezen
  • Sponsoren
    • Sponsorcontract
    • Donatie
    • Erkenningskaart
  • Over ons
    • Donatie voor het Goede Doel
    • Privacybeleid
    • Comité van Aanbeveling
  • Menu Menu

Comité van Aanbeveling

Rol van dit comité

Het Comité van Aanbeveling is een door de organisatie verzamelde groep personen die zich onbezoldigd, persoonlijk en vertrouwelijk verbinden om het goede doel, de goede naam van het Rode Kruis IJsselland en deze Rijtour te garanderen.

Wij zijn hen daar zeer erkentelijk voor.

Martijn Dadema

“Een belangrijke organisatie voor hulp ver weg en ook dichtbij, zoals bij de watersnood in Limburg. Voor het werk voor onze inwoners in IJsselland zijn natuurlijk fondsen nodig. Ik ben blij dat het Rode Kruis in IJsselland niet stil zit en nieuwe wegen zoekt om deze fondsen te verwerven, zelfs in Corona-tijd. Dit jaar weer met een heuse Rally. Afgelopen jaar was een prachtig succes met veel deelname en enthousiasme. Een Rijtour nu bedoelt voor drie belangwekkende projecten die het Rode Kruis IJsselland heeft uitgekozen: Goed Voorbereid (een programma over risico’s voorkomen), EHAK (Eerste Hulp Aan Kinderen) en een Noodverzorgingsunit.

Ik hoop velen van u te zien op woensdag 8 juni 2022 om een mooie rijtour te rijden.

Burgemeester Gemeente Raalte

Voorzitter Veilig Verkeer Nederland 

Rob Dillmann

Het Rode Kruis is niet weg te denken uit onze wereld. Vrijwilligers en professionals van het Rode Kruis bieden op ongelooflijk veel manieren wereldwijd hulp aan mensen in nood.

Natuurlijk hebben we dat de afgelopen twee jaar gezien bij alle inspanningen rondom de Corona pandemie. Maar de inzet van het Rode Kruis is ook fijnmaziger, misschien minder zichtbaar, maar net zo belangrijk als het gaat om de ondersteuning van zieken en ouderen.

Imponerend vind ik de internationale inzet als het gaat om het bestrijden van de gevolgen van de klimaatcrisis. Overal ter wereld worden die gevolgen gevoeld. Mislukken oogsten, en worden huis- en haard weggevaagd door overstromingen of orkanen.

Een vorm van hulp die steeds meer op de voorgrond raakt, naast de essentiële hulp aan mensen in oorlogsgebieden.

Het bieden van die internationale hulp is een groot goed, en de mogelijkheden daarvoor beginnen dicht bij huis. Bijvoorbeeld bij de Rode Kruis Rijtour 2022. De situaties waarvoor het Rode Kruis in de bres springt zijn dan ver weg, maar door de financiële steun die zo gegenereerd wordt eigenlijk ook heel dichtbij.

Om die reden hoop en verwacht ik dat het op 8 juni weer een prachtige en succesvolle tocht mag worden.

CEO van ISALA Ziekenhuizen

Lid NVZ

Voorzitter Raad van Toezicht, Lean in de Zorg

Jelle Weever

“In juni 2020 en 2021 heb ik de collectanten van het Rode Kruis gemist. Het coronavirus, dat ons inmiddels al langere tijd, lag dwars. Een vervelende situatie voor het Rode Kruis en haar afdelingen, omdat het zonder financiële middelen lastig wordt om het belangrijke werk door te laten gaan.

Toen ik vorig jaar voor het eerst bij deze rally betrokken was werd ik verrast door wat het rode kruis allemaal doet. Zo heeft men vorig jaar een enorme belangrijke rol gespeeld bij de overstromingen in Limburg, biedt men op diverse andere plekken noodhulp, zijn tal van evenementen afhankelijk van rode kruis vrijwilligers en leidt men veel mensen op als EHV’er en is men ondernemers op tal van andere manieren behulpzaam. Allemaal onmisbare zaken voor ondernemers.

En wat zijn de beroepskrachten en vrijwilligers van het Rode Kruis momenteel ontzettend druk met ondersteuningsactiviteiten in de zorg en bij de vaccinatie- en teststraten. Ze leveren en hebben een cruciale bijdrage geleverd aan de bestrijding van het Corona virus.

Iets anders dat mij opviel was hetgeen men voor de oudere generatie allemaal doet. Van het vervoeren van ouderen tot het bezorgen van maaltijden; de helpende handen van het Rode Kruis zijn van onschatbare waarde. Al die doorzetters verdienen onze steun en waardering.

Ik mocht de afgelopen editie de prijsuitreiking verzorgen en heb het enthousiasme van de deelnemers bemerkt. Daarom overweeg ik om op de volgende editie 8 juni 2022 zelf ook in te schrijven. Ondanks dat er vorig jaar nog de nodige coronal maatregelen van kracht waren is het Rode Kruis gelukkig blijven denken in mogelijkheden en niet in beperkingen. Met de Rode Kruis Rijtour IJsselland is een alternatieve activiteit opgezet, waaraan iedereen kan meedoen. De opbrengsten ervan worden onder andere gebruikt om kwetsbare groepen te helpen zich voor te bereiden op noodsituaties en om de cursus “EHBO aan Baby’s en Kinderen” aan te kunnen bieden aan mensen met een kleinere portemonnee. MKB-Nederland Regio Zwolle ziet de onschatbare waarde van het Rode Kruis en daarom willen wij dit evenement van harte aanbevelen. Dat er in de toekomst nog maar veel rally’s mogen volgen.

Ik wens iedereen een prachtige rijtour toe op woensdag 8 juni . Geniet ervan, hopelijk kan de editie plaatsvinden zonder beperkende corona maatregelen, maar de afgelopen editie heeft ook laten zien dat er een prachtig event neergezet kan worden binnen deze maatregelen. Laten wij ook dan denken in mogelijkheden, en niet in beperkingen

DGA WEEVER Bouw

Voorzitter MKB-Nederland Regio Zwolle

Foto: Scarlett de Moor-Wander in Bloom”

Voorzitter MKB-Nederland Regio Zwolle

Foto: Scarlett de Moor-Wander in Bloom

De 3 uitgekozen doelen voor de Rijtour IJsselland 2022

GV

Goed Voorbereid

Risicobewustzijn en Kennis

Aanleren vaardigheden / Workshops

Vergroten Sociaal Netwerk

EHAK

Eerste Hulp Aan Kinderen

Noodsituaties met kinderen

Voor iedereen

Ook kwetsbare groepen

NVU

NoodVerzorgingsUnit

Bus + Aanhanger met volledige uitrusting

Uitdelen voedsel, dranken

Mensen in nood en vrijwilligers

Links

  • Rode Kruis regio IJsselland
  • Rally's Bcause
  • Reglement

Doneren

ANBI

Het Rode Kruis beschikt over de ANBI-status van de Belastingdienst.

Wij zijn een ANBI-instelling.

ANBI

Sitemap

Visuele sitemap

Volg ons op Facebook

Foto’s




Contact

Verbind ook uw bedrijfsnaam aan de Rode Kruis Rijtour IJsselland.

Neem contact met ons op:

– Jan Spil
E: jspil@rodekruis.nl
M: 06-12473825

– Jans Klarus
E: jklarus@rodekruis.nl
M: 06-52892689

Rode Kruis regio IJsselland
KvK: 40409352 vestiging 5483611
Adres: Postadres district IJsselland, Brahmstraat 5, 8031 DB, Zwolle
© Copyright - Rode Kruis Rijtour IJsselland - powered by Enfold WordPress Theme
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
Scroll naar bovenzijde